Działamy w branży meblarskiej od 1984 roku. W ramach restrukturyzacji, od 1996 roku wyspecjalizowaliśmy się w produkcji stelaży dla dużych i renomowanych zakładów meblowych. Efektywnie współpracujemy z klientami z Polski, Niemiec i Holandii.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas produkcji mebli pozwala nam zrozumieć oczekiwania i wymagania jakościowe stawiane przez najbardziej wymagających Klientów. Do naszych stelaży używamy wysokiej jakości materiałów, stosujemy innowacyjne rozwiązania uwzględniające anatomiczne potrzeby ciała. Produkty naszej firmy stworzyliśmy z myślą wysokim komforcie snu.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz stale ulepszamy technikę wykonywania naszych stelaży. Dzięki temu przez wiele lat naszej działalności zawsze dostarczaliśmy produkty najwyższej jakości i nadal tylko takie można znaleźć w naszej ofercie. Wszystkie zamówienie realizujemy terminowo. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje naszych Klientów, aby jak najlepiej zaspokoić ich potrzeby.
Zapraszamy do kontaktu!

Produkujemy stelaże pod:

- ZESTAWY WYPOCZYNKOWE
- NAROŻNIKI
- SOFY
- FOTELE
- PUFY

Do produkcji wykorzystywane są najnowsze technologie i surowce.
Wszystkie odpowiadają aktualnym standardom światowym.
Jakość i niezawodność jest wyznacznikiem naszego działania.

Najwyższa jakość snu

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.